Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης AWG 18 υψηλής θερμοκρασίας για την ηλεκτρική συσκευή UL 3367
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
μονωμένο XLPE καλώδιο τροφοδοσίας 600-750V, 26 πρότυπα καλωδίων Ul758 προσωρινών σύνδεση σταθμών AWG
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
Γάντζος UL758 10AWG XLPE επάνω στην αλκαλική αντίσταση AWM3321 καλωδίων
| Όνομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μέγεθος: | 30-2 AWG |
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |
Πυρίμαχος γάντζος UL3289 XLPE επάνω στον αγωγό χαλκού καλωδίων
| Όνομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Μόνωση: | XLPE |
| Κατασκευή αγωγών: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
καλώδιο μπαταριών σιλικόνης 600V 200C, υψηλό ανθεκτικό στη θερμότητα καλώδιο UL CUL CSA πιστοποιημένο
| Τάση: | 600V εναλλασσόμενο ρεύμα |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Υψηλής θερμοκρασίας συσκευών μολύβδου καλώδιο UL1330 10-28AWG καλωδίων καλωδίων μονωμένο τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150c |
| Μόνωσης: | Τεφλόν FEP |
υψηλής θερμοκρασίας προσαραγμένο καλώδιο 200C 13-18AWG/γάντζος 600v επάνω στο καλώδιο UL3071
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | γυαλί ινών |
Φλόγα - καθυστερών 12 AWG προσαρμοσμένο UL3074 χρώμα καλωδίων πλεξουδών γυαλιού σιλικόνης λαστιχένιο
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | γυαλί ινών |

