Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
υψηλής θερμοκρασίας προσαραγμένο καλώδιο 200C 13-18AWG/γάντζος 600v επάνω στο καλώδιο UL3071
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | γυαλί ινών |
Φλόγα - καθυστερών 12 AWG προσαρμοσμένο UL3074 χρώμα καλωδίων πλεξουδών γυαλιού σιλικόνης λαστιχένιο
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | γυαλί ινών |
Υψηλό λαστιχένιο καλώδιο 600V 150°C AWM3132 σιλικόνης καλωδίων προσωρινών σύνδεση σταθμών σκελών ηλεκτρικό
| όνομα: | Ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3132 |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
8 το καλώδιο αγωγών χαλκού χρωμάτων, διασχίζει το συνδεμένο καλώδιο 18AWG Awm3289 πολυαιθυλενίου
| όνομα: | XLPE καλώδιο |
|---|---|
| Κατασκευή αγωγών: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
| Διάμετρος: | 1.86-11.66 χιλ. |
Απόδειξη 18 θερμότητας ηλεκτρικός γάντζος AWG επάνω στο καλώδιο, ελεύθερο καλώδιο UL3266 αλόγονου ROHS
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 125℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
γάντζος 600V UL3331 XLPE επάνω στο καλώδιο και καλώδιο για το πετρέλαιο εγχώριων συσκευών ανθεκτικό
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 125℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
UL/πιστοποιητικό 18 καλώδιο μονωμένο Xlpe UL3289 150C 750V CUl/CSA προσωρινών σύνδεση σταθμών AWG
| Τάση: | 600V-700V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 150℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
Υψηλής θερμοκρασίας μονωμένη τεφλόν ελεύθερη UL καλωδίων έγκριση 18 AWG UL1332 αλόγονου
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Τεφλόν FEP |
Μονωμένο καλώδιο UL1331 300V 150C καλωδίων καλωδίων μολύβδου εγχώριων συσκευών τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150c |
| Μόνωσης: | Τεφλόν FEP |
Το ανάβοντας τεφλόν καλωδίων μολύβδου μόνωσε τα καλώδια παίρνει την προσοχή για safty σας
| Τάση: | 300/300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 180C |
| Μόνωσης: | Τεφλόν FEP |

