Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
VDE 8207 νικέλινος αγωγός χαλκού καλωδίων μόνωσης FEP για τον προβολέα
| Στοιχείο: | Μονωμένο τεφλόν καλώδιο |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | Νικέλινο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.362.76mm |
καλώδιο AWG 600V 250C AWM 14, υψηλής θερμοκρασίας γάντζος επάνω στο καλώδιο UL10362
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωση: | PFA |
Υψηλής θερμοκρασίας μονωμένα τεφλόν καλώδιο και καλώδιο UL1332 300V 200C
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Τεφλόν FEP |
Η πυρκαγιά εκτίμησε 16-30 προσαραγμένο το AWG καλώδιο, πλεγμένο αλόγονο καλωδίων UL3068 φίμπεργκλας ελεύθερο
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | γυαλί ινών |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 16awg UL1333 για τον κατασκευαστή καφέ
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 18awg 200C UL1592 για αυτοκίνητο
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
υψηλής θερμοκρασίας PFA μονωμένο τεφλόν καλώδιο UL1710 32AWG 200C για τον οδηγημένο λαμπτήρα
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
20awg υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο θέρμανσης καλωδίων 250C AWM UL1726 PFA μονωμένο τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
7 μονωμένη υψηλή τάση UL4389 καλωδίων ελέγχου καλωδίων πυρήνων 200C FEP τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
Χαμηλό ελεύθερα μονωμένα XLPE καλώδιο και καλώδιο UL3271 καπνού και αλόγονου
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 125C |
| Μόνωσης: | XLPE |

