Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
150C κονσερβοποιημένο UL χάλκινο καλώδιο ρόλων καλωδίων UL3212 305m/σιλικόνης μονωμένο λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
200C UL σιλικόνης μονωμένο λάστιχο καλώδιο χαλκού καλωδίων UL3240 305m/κονσερβοποιημένο ρόλος
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
κονσερβοποιημένο VDE χάλκινο καλώδιο ρόλων καλωδίων 305m/μολύβδου δοκιμής σιλικόνης 150C UL3133
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
AWM1331 εσωτερικό μόνωσης καλώδιο χαλκού καλωδίων άσπρο επικασσιτερωμένο που χρησιμοποιείται για την εγχώρια κουζίνα
| Μόνωση: | FEP |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.30-15.54 χιλ. |
150C UL 305m/κυλούν το επικασσιτερωμένο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο καλωδίων UL3239 6KV 10KV χαλκού
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
305m/ Μονωμένο χάλκινων καλωδίων ρόλων UL3123 σιλικόνη καλώδιο χαλκού εγχώριων συσκευών κονσερβοποιημένο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
305m/Roll κονσερβοποιημένος UL3512 χαλκός καλωδίων σιλικόνης μονωμένος λάστιχο
| Όνομα προϊόντων: | UL3512 |
|---|---|
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL 200C σιλικόνης μονωμένο λάστιχο καλωδίων UL3512 305m/καλώδιο σιλικόνης ρόλων υψηλής θερμοκρασίας
| Όνομα προϊόντων: | UL3512 |
|---|---|
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
η σιλικόνη ρόλων 150C UL 305m/μόνωσε κονσερβοποιημένο καλώδιο χαλκού καλωδίων UL3239 6KV το 10KV
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
150C UL Σιλικόνιο μονωμένο σύρμα 305m/ κυλίνδριο κονιοποιημένο σύρμα χαλκού UL3239 6KV 10KV
| Απομόνωση: | Καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Διορισμένη τάση: | 300V |
| Ονομαστική θερμοκρασία: | 150C |

