Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
UL3289 14AWG εργοστασίων πωλήσεων άσπρο βιομηχανικό καλώδιο καλωδίων μηχανών μονωμένο XLPE
| όνομα: | XLPE καλώδιο |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3289 |
| Μόνωσης: | XLPE |
UL3289 12AWG εργοστασίων πωλήσεων κόκκινο βιομηχανικό καλώδιο καλωδίων μηχανών μονωμένο XLPE
| όνομα: | XLPE καλώδιο |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3289 |
| Μόνωσης: | XLPE |
Γάντζος Awm3417 XLPE επάνω στην υψηλή εγχώρια κουζίνα χάλκινων καλωδίων αντίστασης καλωδίων που εφαρμόζεται
| Το στοιχείο: | Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο |
|---|---|
| Μόνωσης: | XLPE |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
16-30 AWG υψηλής θερμοκρασίας πιστοποιημένο αντι πετρέλαιο καλωδίων UL3068 UL φίμπεργκλας πλεγμένο
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωση: | Γυαλί ινών |
600V λεπτό καλώδιο μολύβδου υψηλής τάσης, μονωμένο FEP καλώδιο UL1901 200℃
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | FEP |
Ελεύθερος UL3289 μονωμένος XLPE αγωγός 6000VAC χαλκού καλωδίων αλόγονου
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
1.25mm πλεγμένο καλώδιο UL3135 φίμπεργκλας σιλικόνης λαστιχένιο που προσαράσσουν
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
Πολυ μονωμένο σιλικόνη καλώδιο 1 αγωγός 2.08mm AWG πυρήνων
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
ηλεκτρικό καλώδιο 2.66mm μόνωσης φίμπεργκλας 200C UL3122 Dia για τη θέρμανση του μολύβδου
| Μόνωση: | Γυαλί ινών και λάστιχο Silcicone |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
Βιομηχανικό απόδειξης λαστιχένιο καλώδιο σιλικόνης καλωδίων UL3135 προβολέων εύκαμπτο μονωμένο
| Τύπος: | Μόνωση |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |

