Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών AWG 22, μονωμένο XLPE καλώδιο για το φωτισμό UL3173 των οδηγήσεων
| Τάση: | 600V-700V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 150℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 26awg 200C UL1709 PFA για τη μοτοσικλέτα
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
κύριο καλώδιο καλωδίων 32awg 200C UL1710 PFA υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
18awg 250C UL1727 ηλεκτρικό καλώδιο καλωδίων πετρελαίου ανθεκτικό μονωμένο τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
Υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 26 PFA συσκευασία εξελίκτρων AWG UL1859
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
600V 250C AWM 14 τεφλόν καλώδιο AWG, υψηλής θερμοκρασίας γάντζος επάνω στο καλώδιο UL10362
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
Καλώδιο σιλικόνης AWG AWM3136 24, καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης διάμετρος 2.7-3.11 χιλ.
| όνομα: | 24 καλώδιο σιλικόνης AWG |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
Μαύρος XLPE εργοστασίων UL3289 26AWG γάντζος ανεφοδιασμού επάνω στο ηλεκτρικό καλώδιο αγωγών χαλκού καλωδίων
| όνομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Μόνωση: | XLPE |
| Κατασκευή αγωγών: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
multicore μονωμένο τεφλόν καλώδιο 200C UL20604/20711 FEP για το σπιτικό
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
5 μονωμένο τεφλόν καλώδιο πυρήνων 200C UL20723 FEP για τα θερμικά προϊόντα
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |

