Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καλωδίων UL3240 600 βολτ για τη μικρή εγχώρια συσκευή
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 28-10AWG |
22AWG εύκαμπτος καλωδίων UL3136 στερεός αγωγός καλωδίων σιλικόνης μονωμένος λάστιχο
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG, 24AWG, 22AWG, 20AWG |
μονωμένο σιλικόνη καλώδιο 0.75mm UL3512 με την έκθεση ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑΣ ROHS
| τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 200C |
| Πρότυπα: | UL758 |
600V UL758 PVC Sheathed Cable OD 10.66mm 105C UL1015 Pvc Flexible Cable
| Μόνωση: | PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.9010.66mm |
μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης 600V AWM UL3512 8awg
| Ενιαίο καλώδιο: | 0.05mm |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
26AWG μονωμένο PVC πυρίμαχο καλώδιο καλωδίων UL1015 600V 105C
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | PVC |
26AWG Pvc μονωμένο καλώδιο UL1015 600V 105C ανθεκτικό στη φωτιά καλώδιο
| Ονομασία του προϊόντος: | καλώδιο PVC |
|---|---|
| Διοικητής: | Κουρέλια χαλκού |
| Απομόνωση: | PVC |
24awg UL3122 σιλικόνης φίμπεργκλας καλωδίων μόνωσης που προσαράσσουν λαστιχένιο
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | επικασσιτερωμένος χαλκός |

