Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ tinned copper silicone electrical cable ] αγώνας 427 προϊόντα.
UL3728 σιλικόνης λαστιχένιος φωτισμός εγχώριων συσκευών καλωδίων 300v 200C 16AWG FT2 μαύρος
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
VDE H05S-K 180C Ελαστικό ηλεκτρικό σύρμα 0,75mm2 750V
| Τύπος αγωγού: | Αγκυροβόλητοι |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγού: | Κουρέλια χαλκού |
εύκαμπτος multicore VDE γάντζος καλωδίων σιλικόνης h05ss-φ μονωμένος λάστιχο επάνω στο καλώδιο
| Ονομαστική τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
UL3122 εύκαμπτο ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης για το ηλεκτρικό καλώδιο με το κόκκινο μαύρο άσπρο χρώμα
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
250 βαθμού σιλικόνης μονωμένος λάστιχο τύπος UL4367 πυρήνων καλωδίων εύκαμπτος πολυ
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Επικασσιτερωμένη χαλκού καιρική αντίσταση καλωδίων 300V UL1592 αγωγών μονωμένη τεφλόν
| Μόνωσης: | FEP |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30AWG-16AWG |
UL3138 εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο 10 καλώδιο σιλικόνης AWG με τον επικασσιτερωμένο χαλκό
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Size: | 18-9AWG |
UL3122 λαστιχένια μόνωση 305m/Roll σιλικόνης πλεγμένων καλωδίων φίμπεργκλας
| πρότυπο: | UL3122 |
|---|---|
| Μόνωση: | λάστιχο σιλικόνης |
| Σακάκι: | Φίμπεργκλας |
2 καρφίτσες 16 υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο μετρητών, καλυμμένο καλώδιο 300V 200℃ σιλικόνης
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |

