Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ tinned copper silicone electrical cable ] αγώνας 427 προϊόντα.
Υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικά εύκαμπτα AWM καλωδίων πρότυπα καλωδίων UL 758 μόνωσης
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Λαστιχένιο καλώδιο UL3134 σιλικόνης VDE 26/0.254 16AWG για το φωτισμό των οδηγήσεων
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Εγχώριες συσκευές καλωδίων Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 16AWG UL3134 εύκαμπτες μονωμένες λάστιχο
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL3134 μονωμένο λάστιχο καλώδιο 12AWG σιλικόνης που κονσερβοποιείται για το φωτισμό
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Ντυμένο UL3512 0.5-4.0sqmm ηλεκτρικό εύκαμπτο λάστιχο μονωμένο καλώδιο σιλικόνης
| Μέγεθος: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
Φιλικό καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών AWG 12 Eco, υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο UL3240
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Φιλικό καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών AWG 12 Eco, υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο UL3240
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
το υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο 20-26 λάστιχο σιλικόνης AWG UL3140 μόνωσε το επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
200C 30KV μαλακό προσαρμοσμένο UL3239 χρώμα καλωδίων σιλικόνης λαστιχένιο μονωμένο
| Εκτιμημένη τάση: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Έξοχο εύκαμπτο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης για την απόδειξη γδαρσίματος θερμαστρών UL 3138
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |

