Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Battery Cable
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ tinned copper silicone electrical cable ] αγώνας 427 προϊόντα.
UL3530 Σιλικόνιο υψηλής θερμοκρασίας με καλωδιακό χαλκό για εφαρμογές 200C
| Υλικό αγωγού: | Επικασσιτερωμένο σύρμα χαλκού |
|---|---|
| Διάμετρος: | 1 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 2 |
| Μονωτικό υλικό: | Σιλικόνη |
AWM 3071 κονσερβοποιημένο χαλκού καλώδιο μολύβδου κουζινών ρυζιού καλωδίων σιλικόνης μονωμένο λάστιχο
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
26/0.254 UL758 1000Ft κονσερβοποιημένο καλώδιο 16AWG σιλικόνης χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Κονσερβοποιημένη διατομή καλωδίων 2.5mm2 σιλικόνης χαλκού 20KV UL3239
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Το λαστιχένιο καλώδιο 450V σιλικόνης χαλκού VDE έπλεξε το φίμπεργκλας Xlpe 3 πυρήνων
| Υλικό αγωγών: | χαλκός ή επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Θέρμανση, μηχανή, windings μετασχηματιστών και ούτω καθεξής, ηλεκτρικό εργαλείο, μηχανική και ηλεκτρ |
| Υλικό μόνωσης: | Καλώδιο σιλικόνης φίμπεργκλας |
Σωλήνες απομονωμένα από χαλκό, σιλικόνιο και καουτσούκ που χρησιμοποιούνται σε οικιακές συσκευές/φωτιστικά/θέρμανση
| Τετάρτη: | 600V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200°C |
| Τύπος: | UL758 |
Επικασσιτερωμένη χαλκού σιλικόνης μονωμένη λάστιχο θέρμανση φούρνων καλωδίων υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρική που προσαράσσουν
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
8awg κονσερβοποιημένο λάστιχο σιλικόνης καλωδίων UL758 χαλκού εύκαμπτο AWM
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
600V 150C κονσερβοποιημένος UL3134 χαλκός καλωδίων σιλικόνης μονωμένος λάστιχο
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Επικασσιτερωμένο μονωμένο λάστιχο καλώδιο UL3134 σιλικόνης χαλκού 18awg
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

