Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ tinned copper silicone electrical cable ] αγώνας 427 προϊόντα.
Γεννητριών χαλκού ηλεκτρικό καλώδιο αντίστασης πετρελαίου καλωδίων UL3173 πυρήνων μονωμένο XLPE
| Υλικό: | XLPE+ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Πρότυπα: | UL758 |
UL3173 μονωμένος γάντζος XLPE επάνω στο ηλεκτρικό καλώδιο αντίστασης πετρελαίου καλωδίων για τη γεννήτρια 20AWG
| Υλικό: | XLPE+ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Πρότυπα: | UL758 |
το λαστιχένιο καλώδιο πυριτίου 600V 150C UL3137 κονσερβοποίησε το ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού για την ηλεκτρική συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
η σιλικόνη 600V 150C μόνωσε το επικασσιτερωμένο καλώδιο UL3138 χαλκού για την εγχώρια συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
υψηλής θερμοκρασίας σιλικόνης άσπρο μαύρο κόκκινο χρώμα καλωδίων καλωδίων κονσερβοποιημένο UL3138 μονωμένο χαλκός
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
UL3136 μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός σιλικόνης για το φωτισμό με το μαύρο χρώμα
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
150C UL Σιλικόνιο μονωμένο σύρμα 305m/ κυλίνδριο κονιοποιημένο σύρμα χαλκού UL3239 6KV 10KV
| Απομόνωση: | Καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Διορισμένη τάση: | 300V |
| Ονομαστική θερμοκρασία: | 150C |
Τυποποιημένα μονωμένα σιλικόνη καλώδια και καλώδια καλωδίων 24AWG του U Λ έγκρισης
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Καταστήστε αλεξίπυρα 1,5 σιλικόνης μονωμένης λάστιχο καλωδίων χιλ. αντίστασης VDE (Ν) 2GFAF φλογών
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Νικέλινος χαλκός καλωδίων 26AWG UL1333 FEP εύκαμπτος μονωμένος
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο καλώδιο καλώδιο μόνωσης UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |

