Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ tinned copper silicone electrical cable ] αγώνας 427 προϊόντα.
UL1015 προσαραγμένο μονωμένο PVC κονσερβοποιημένο καλώδιο χάλκινο καλώδιο για την καλωδίωση σπιτιών
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Υψηλής θερμοκρασίας 300V 18AWG XLPE UL3122 Mysun ηλεκτρικό καλώδιο καλωδίων για το ρομπότ
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
Υψηλής θερμοκρασίας 300V 18AWG XLPE UL3122 Mysun ηλεκτρικό καλώδιο καλωδίων για το ρομπότ
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
UL3122 υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο και καλώδια σιλικόνης τάσης ανθεκτικά λαστιχένια
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
UL1332 Καλώδιο με μόνωση FEP και αγωγό από επικασσιτερωμένο χαλκό, εύκαμπτο και με ονομαστική θερμοκρασία 200°C για οικιακές συσκευές
| Υλικό αγωγού: | Tinner Copper |
|---|---|
| Διάμετρος: | 20 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 24 AWG, 22 AWG |
| Μονωτικό υλικό: | ΠΕΠ |
Συνδεμένος σταυρός γάντζος καλωδίων UL3289 πολυαιθυλενίου επάνω ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού καλωδίων στο κόκκινο μονωμένο XLPE
| Ονομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Κατασκευή αγωγών: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
| Διάμετρος: | 1.86-11.66 χιλ. |
150deg μονωμένο λάστιχο καλώδιο 24awg σιλικόνης για τον προβολέα 600V UL 3137
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός UL3135 σιλικόνης 600V 200C για την εγχώρια συσκευή
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200°C |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Ηλεκτρικό μονωμένο λάστιχο καλώδιο 600V 18awg UL3134 150C σιλικόνης συσκευών
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Κίτρινο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης 22awg 150deg για την εφαρμογή φωτισμού των οδηγήσεων
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |

