Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ tinned copper silicone electrical cable ] αγώνας 427 προϊόντα.
Φιλικό καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών AWG 12 Eco, υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο UL3240
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Πράσινο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης 1.5mm για το ηλεκτρικό κινητήρα UL3512
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μπλε επικασσιτερωμένος χαλκός 22 καλώδιο AWG 600v, εύκαμπτο καλώδιο UL3529 150℃ σιλικόνης
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Φλόγα - μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καθυστερούντω, ηλεκτρικό καλώδιο UL3222 θερμαστρών
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
awm μονωμένο λάστιχο ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης 22 μετρητών εύκαμπτο UL3212 ανθεκτικό στη θερμότητα
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
VDE 300V 0.35mm λαστιχένιο ιατρικό καλώδιο UL758 σιλικόνης ΓΙΑ τη θέρμανση της εγχώριας συσκευής
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Μαύρο σιλικόνιο απομονωμένο σύρμα αντιφλεγμονώδη UL καταχωρισμένο κασσίτερο χαλκού αγωγός σύρμα μεγέθους 14awg
| Conductor Strand: | Stranded |
|---|---|
| UL Listed: | Yes |
| RoHS Compliant: | Yes |
UL απαριθμημένη AWM UL3530 υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση καλωδίων σιλικόνης μονωμένη λάστιχο
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ Η 200℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL 3050mm Σιλικόνη απομονωμένο κασσίτερο χαλκό σύρμα με αντοχή στη θερμότητα 200.C
| Conductor Strand: | Stranded |
|---|---|
| Temperature Rating: | 200°C |
| Length: | 3050 |
Επικασσιτερωμένη UAV καλωδίων αγωγών χαλκού μονωμένη XLPE θερμάστρα UL3321 150C
| Υλικό: | XLPE+ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Πρότυπα: | UL758 |

