Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
20awg υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο θέρμανσης καλωδίων 250C AWM UL1726 PFA μονωμένο τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
18awg 250C UL1727 ηλεκτρικό καλώδιο καλωδίων πετρελαίου ανθεκτικό μονωμένο τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
Υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 26 PFA συσκευασία εξελίκτρων AWG UL1859
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
UL3135 600V εργοστασίων ανεφοδιασμού η βιομηχανική σιλικόνη στοιχείων θέρμανσης μηχανών ηλεκτρική μόνωσε το καλώδιο καλωδίων χαλκού
| Όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
UL758 κονσερβοποιημένο καλώδιο 600V θερμαστρών χαλκού μονωμένο σιλικόνη με τις ποικιλίες των μεγεθών για το AWG
| Ονομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
200C FEP Wire Contined Copper UL1330 22AWG Standard 300V For Heater / Motor
| Τύπος αγωγού: | Αγκυροβόλητοι |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα |
| Απομόνωση: | fep καλώδιο μόνωσης |
22awg UL1180 υψηλής θερμοκρασίας κανένα ραγισμένο μονωμένο τεφλόν καλώδιο PTFE
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | ptfe |
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο υψηλής τάσης AWG 26 με τον προσαραγμένο αγωγό AWM3136
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
Ηλεκτρικός FEP ύψους κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός 28AWG 600V/200C θερμοκρασίας για τη θερμάστρα
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό: | χαλκός |
| Μόνωση: | fep καλώδιο μόνωσης |
UL1199 600V 200C μόνωσε το νικέλινο καλώδιο χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |

