Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
Κονσερβοποιημένο ρόλος χάλκινο καλώδιο καλωδίων 305m/UL3140 20AWG 150C μονωμένο σιλικόνη
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Μονωμένα χαλκός καλώδια 300V 200℃ UL758 UL3122 Tinner για Linghting
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |
μονωμένο λάστιχο καλώδιο 12-30AWG σιλικόνης για την ηλεκτρική συσκευή με το κόκκινο χρώμα blace
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
30AWG κονσερβοποιημένος 150V χαλκός καλωδίων εγχώριων συσκευών μονωμένος PFA
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Προσαραγμένος επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, βιομηχανική, ηλεκτρική συσκευή, καλωδίωση, εγχώρια συσκευή |
2.5mm 0,25mm FEP μονωμένο σύρμα 7.3N/mm2 σύρμα αντοχής στη σύσφιξη για ευρύ εύρος θερμοκρασιών
| Impedance: | ≤20Ω/km |
|---|---|
| Flexibility: | ≥3D |
| Tensile Strength: | 7.3N/mm2 |
Καλώδιο UL 3194 18AWG υψηλής τάσης XLPE για την εγχώρια συσκευή/το ρομπότ/UAV
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Πλεγμένος VDE χαλκός καλωδίων 300V 125C UL3166 125C XLPE εύκαμπτος μονωμένος
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 125C |
| Πρότυπα: | UL758 |
το λαστιχένιο καλώδιο πυριτίου 600V 150C UL3137 κονσερβοποίησε το ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού για την ηλεκτρική συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Μονωμένο XLPE καλώδιο εγχώριων συσκευών UL3173 125C για UAV το ρομπότ
| Μόνωση: | XLPE |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
Μονωμένο καλώδιο 20AWG 600V UL3069 χαλκού IATF φίμπεργκλας για την εγχώρια συσκευή
| όνομα προϊόντων: | UL3069 |
|---|---|
| μόνωση: | λάστιχο σιλικόνης |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |

