Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης που χρησιμοποιείται στην εγχώρια συσκευή/το φωτισμό/κονσερβοποιημένα τα θερμάστρα υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικά καλώδια χαλκού
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 200°C |
| Πρότυπα: | UL758 |
η σιλικόνη 600V 150C μόνωσε το επικασσιτερωμένο καλώδιο UL3138 χαλκού για την εγχώρια συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Σωλήνες απομονωμένα από χαλκό, σιλικόνιο και καουτσούκ που χρησιμοποιούνται σε οικιακές συσκευές/φωτιστικά/θέρμανση
| Τετάρτη: | 600V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200°C |
| Τύπος: | UL758 |
Τυποποιημένα 300V 105c 22awg 1/0.65 καλωδίων εγχώριων συσκευών λαστιχένια καλώδια και καλώδια του U Λ
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Καλώδια και καλώδια καλωδίων 24AWG 1/50mm σιλικόνης καλωδίων εγχώριων συσκευών κουζινών
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
VDE XLPE UL3512 μονωμένο σιλικόνη καλώδιο χαλκού καλωδίων 200C κονσερβοποιημένο 600V
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο 300V φίμπεργκλας UL3223 150C για την ηλεκτρική συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
UL3512 εύκαμπτος μονωμένος σιλικόνη ρόλος καλωδίων VDE XLPE 200C 600V 305m/
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
Ηλεκτρικοί κινητήρες που ανάβουν κονσερβοποιημένο UL758 χάλκινο καλώδιο καλωδίων σιλικόνης μονωμένο το λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
AWM1331 εσωτερικό μόνωσης καλώδιο χαλκού καλωδίων άσπρο επικασσιτερωμένο που χρησιμοποιείται για την εγχώρια κουζίνα
| Μόνωση: | FEP |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.30-15.54 χιλ. |

