Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
VDE8298 μονωμένος αγωγός χαλκού καλωδίων 250 βαθμού PFA για την εγχώρια συσκευή
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο PFA |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 450/750V |
| Αγωγός: | Χαλκός νικελίου |
UL3122 Σύρμα από καουτσούκ σιλικόνης 300V 200o C FT2 ευρέως χρησιμοποιείται σε οικιακές συσκευές Ηλεκτρικά σύρμα
| Ονομασία του προϊόντος: | Τρόποι και καλώδια από καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Διοικητής: | Χάλυβα |
| Απομόνωση: | Καουτσούκ σιλικόνης |
150C UL Σιλικόνιο μονωμένο σύρμα 305m/ κυλίνδριο κονιοποιημένο σύρμα χαλκού UL3239 6KV 10KV
| Απομόνωση: | Καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Διορισμένη τάση: | 300V |
| Ονομαστική θερμοκρασία: | 150C |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο 305m/roll σιλικόνης 30-16AWG UL3728
| Μόνωση: | διπλό λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μέγεθος: | 30-16AWG |
30AWG 150C VDE μονωμένο σιλικόνη καλώδιο αγωγών χαλκού καλωδίων κονσερβοποιημένο UL3132
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
26awg XLPE 150C 600V μονωμένο σιλικόνη καλώδιο αγωγών χαλκού καλωδίων κονσερβοποιημένο UL3134
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
UL3135 VDE 200C 600V κονσερβοποίησε το λαστιχένιο μονωμένο ρόλο καλωδίων 305m/σιλικόνης χάλκινων καλωδίων
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
250C υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καλωδίων UL3251
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250C |
305m/ Μονωμένη θέρμανση καλωδίων 1-11mil σιλικόνης ρόλων UL3253 λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
υψηλής θερμοκρασίας σιλικόνης άσπρο μαύρο κόκκινο χρώμα καλωδίων καλωδίων κονσερβοποιημένο UL3138 μονωμένο χαλκός
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |

