Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
Ul20225 μαύρη μονωμένη PFA θερμάστρα εγχώριων συσκευών φωτισμού καλωδίων 600v 250c Awm20225
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδια PFA |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | Καλώδιο μόνωσης καλωδίων PFA rubbe |
FEP έντυσε το επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό εύκαμπτο καλώδιο καλωδίων 600V 200C χαλκού για το σύστημα θερμότητας εγχώριων συσκευών
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο τεφλόν καλώδιο καλωδίων μόνωσης UL1330 30AWG FEP |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
ηλεκτρικό εύκαμπτο UL3075 φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού σιλικόνης λαστιχένιο για τη θέρμανση εγχώριων συσκευών
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 10AWG |
UL4330 μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης για τις εγχώριες ηλεκτρικές συσκευές υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομα: | εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Προβολέας, μηχανή καφέ, φούρνος μικροκυμάτων |
UL4330 μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης για τις εγχώριες ηλεκτρικές συσκευές υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομα: | εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Προβολέας, μηχανή καφέ, φούρνος μικροκυμάτων |
Επικασσιτερωμένος γάντζος αγωγών XLPE χαλκού επάνω στο καλώδιο για την εγχώρια συσκευή 22 μετρητής AWM3321
| μοντέλο: | AWM3321 |
|---|---|
| Μόνωσης: | XLPE |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL 2468 Multicore ηλεκτρικό μονωμένο σιλικόνη καλώδιο για την εγχώρια συσκευή
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 80C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Οικιακή συσκευή καλωδίων UL3135 XLPE λαστιχένια μονωμένη σιλικόνη
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200c |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
12-18 μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης AWG εύκαμπτο για την εγχώρια συσκευή UL 3134
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Λαστιχένιο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο ανθεκτικό στη θερμότητα 600V για την εγχώρια συσκευή
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200c |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |

