Ηλεκτρικός FEP ύψους κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός 28AWG 600V/200C θερμοκρασίας για τη θερμάστρα
Μονωμένο FEP καλώδιο
390 απόψεις
Επικοινωνήστε τώρα
Περιγραφή προϊόντων Προϊόν Paramenters Εκτιμημένη τάση: 600V Εκτιμημένη θερμοκρασία: 200°C Πρότυπα: UL1330 Αγωγός Μόνωση Max.Cond αντίσταση Μήκος μονάδων Μέγεθος(AWG) Κατασκευή(Κανένα /mm) Διάμετρος(χ... Δείτε περισσότερα
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα.
Επικοινωνήστε τώρα
Μάθετε Περισσότερα
Σχετικά βίντεο
Μονωμένο FEP καλώδιο
Ηλεκτρικός κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός υψηλής τάσης UL1333 ντυμένος FEP για τη θερμάστρα 00:27
Ηλεκτρικός κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός υψηλής τάσης UL1333 ντυμένος FEP για τη θερμάστρα
Μαύρη 300v 200c Ul758 καλωδίων Awm1180 PTFE μονωμένη FEP εγχώρια συσκευή φωτισμού καλωδίων 00:22
Μαύρη 300v 200c Ul758 καλωδίων Awm1180 PTFE μονωμένη FEP εγχώρια συσκευή φωτισμού καλωδίων
Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο χαλκού UL1332 μονωμένο FEP 00:23
Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο χαλκού UL1332 μονωμένο FEP
Μονωμένο FEP καλώδιο καλωδίων 30awg UL1332 200V CSA χαλκού αυτοκινήτων FEP Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 00:46
Μονωμένο FEP καλώδιο καλωδίων 30awg UL1332 200V CSA χαλκού αυτοκινήτων FEP Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας
UL1330 προσαραγμένη 600V μηχανή καλωδίων 200C αγωγών μονωμένη FEP 00:39
UL1330 προσαραγμένη 600V μηχανή καλωδίων 200C αγωγών μονωμένη FEP
Κονσερβοποιημένο καλώδιο 300V χαλκού αντίστασης FEP πετρελαίου μόνωση για το φωτισμό 00:43
Κονσερβοποιημένο καλώδιο 300V χαλκού αντίστασης FEP πετρελαίου μόνωση για το φωτισμό
Διαφανές μονωμένο FEP καλώδιο 15KV 0.35mm2 για το βούλωμα σπινθήρων 00:27
Διαφανές μονωμένο FEP καλώδιο 15KV 0.35mm2 για το βούλωμα σπινθήρων
UL758 FEP Wire AWM1330 20AWG 600V/200C Μαύρο για θερμάστρα / οικιακή συσκευή 00:46
UL758 FEP Wire AWM1330 20AWG 600V/200C Μαύρο για θερμάστρα / οικιακή συσκευή
UL3530 Σιλικόνιο υψηλής θερμοκρασίας με καλωδιακό χαλκό για εφαρμογές 200C 00:44
UL3530 Σιλικόνιο υψηλής θερμοκρασίας με καλωδιακό χαλκό για εφαρμογές 200C
Καλώδιο μπαταρίας
Υψηλής τάσης καλώδιο απομονωμένο από σιλικόνη με ονομαστική τάση 1000V και μεγάλο ρεύμα για συστήματα αποθήκευσης ενέργειας 00:43
Υψηλής τάσης καλώδιο απομονωμένο από σιλικόνη με ονομαστική τάση 1000V και μεγάλο ρεύμα για συστήματα αποθήκευσης ενέργειας
Καλώδιο μπαταρίας
UL3512 4/0AWG Σύρμα από καουτσούκ σιλικόνης 200C Ανθεκτικό στη θερμότητα 600V 00:45
UL3512 4/0AWG Σύρμα από καουτσούκ σιλικόνης 200C Ανθεκτικό στη θερμότητα 600V
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
UL3122 Ευέλικτο ηλεκτρικό σύρμα πυριτίου 300V Διοδηγός ράβδου Κόκκινο Μαύρο Λευκό Χρώμα 00:43
UL3122 Ευέλικτο ηλεκτρικό σύρμα πυριτίου 300V Διοδηγός ράβδου Κόκκινο Μαύρο Λευκό Χρώμα