Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant thin insulated wire ] αγώνας 448 προϊόντα.
VDE8298 PFA μόνωσε τα νικέλινα καλώδια 1.25mm καλωδίων χαλκού για UAV
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο PFA |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 450/750V |
| Αγωγός: | Χαλκός νικελίου |
Σύρμα σιλικόνης UL3135 600V 200C Ηλεκτρικό καλώδιο υψηλής θερμοκρασίας με κονσερβοποιημένο χαλκό για έξυπνη συσκευή
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 12 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 8 AWG, 24 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 6 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 26AWG 28AWG 30AW |
| Μονωτικό υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
20-26 AWG ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας πετρελαίου ανθεκτικό για το προϊόν UL4297 θερμότητας
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
AWM 3071 κονσερβοποιημένο χαλκού καλώδιο μολύβδου κουζινών ρυζιού καλωδίων σιλικόνης μονωμένο λάστιχο
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Εύκαμπτος νικέλινος χαλκός καλωδίων σιλικόνης μονωμένος λάστιχο για UAV
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
450V VDE σιλικόνης μονωμένα λάστιχο καλώδια καλωδίων σκελών καλωδίων ηλεκτρικά
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Επικασσιτερωμένη χαλκού σιλικόνης μονωμένη λάστιχο θέρμανση φούρνων καλωδίων υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρική που προσαράσσουν
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης εύκαμπτο 20AWG 22AWG 24AWG 26AWG UL3141
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Μονωμένο καλώδιο χαλκού απόδειξης θερμότητας φίμπεργκλας για τη βιομηχανική μηχανή UL3550
| Τάση: | 10000V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Φίμπεργκλας |
Hook-up αλόγονου καλωδίων θέρμανσης καλωδίων Awm3173 600V XLPE πυρίμαχο ελεύθερο ηλεκτρικό καλώδιο μολύβδου
| Ονομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Πρότυπο: | AWM3321 |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

