Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant thin insulated wire ] αγώνας 448 προϊόντα.
UAV 150C 16AWG εύκαμπτο λαστιχένιο καλώδιο UL3134 600V σιλικόνης
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
το καλώδιο μολύβδου σιλικόνης 150C UL3136 κονσερβοποίησε το ρόλο χαλκού 305m/για το φωτισμό
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
η σιλικόνη 600V 150C μόνωσε το επικασσιτερωμένο καλώδιο UL3138 χαλκού για την εγχώρια συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
το λαστιχένιο καλώδιο πυριτίου 600V 150C UL3137 κονσερβοποίησε το ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού για την ηλεκτρική συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Κονσερβοποιημένο σκέλος μονωμένο PFA καλώδιο UL1726 300V χαλκού χαμηλή τάση 250 βαθμού
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
|---|---|
| Μονωτικά Υλικά: | PFA |
| Μαέστρος Υλικό: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Η υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση PFA έντυσε το επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού ηλεκτρικό για τη μηχανή συστημάτων θερμότητας
| Όνομα προϊόντων: | Hook-up αντίστασης μόνωσης UL1709 FEP υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | επικασσιτερωμένος Χαλκός |
το λάστιχο φίμπεργκλας 200C UL758 26AWG μόνωσε τον ηλεκτρικό γάντζο καλωδίων επάνω στο καλώδιο για τη θέρμανση
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12-26AWG 0.3-1.25mm2 |
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
Υψηλός - το ποιοτικό ηλεκτρικό καλώδιο PFA μόνωσε κόκκινο μαύρο πράσινο καλωδίων UL1726 300V 250C 0AWG της 7/3.20
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | PFA |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
3AWG 7/2.21 UL1726 μονωμένος ο PFA κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκού λευκός μπλε Μαύρος θερμαστρών καλωδίων lighiting
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | PFA |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Το μονωμένο PFA καλώδιο 300V 250C UL1726 κονσερβοποίησε χαλκού λευκό μπλε Μαύρο θερμαστρών καλωδίων το lighiting
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | PFA |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

