Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant thin insulated wire ] αγώνας 448 προϊόντα.
PFA τεφλόν καλώδιο συσκευών καλωδίων 150C ανθεκτικό στη θερμότητα, μονωμένο καλώδιο E239689 UL 1858 καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | UL1858 hook-up αντίστασης λ μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | όλα τα χρώματα |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Το γυαλί σιλικόνης έπλεξε το ηλεκτρικό καλώδιο αντίστασης θερμότητας καλωδίων 200c καλωδίων UL3122 ηλεκτρικό
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
150deg μονωμένο λάστιχο καλώδιο 24awg σιλικόνης για τον προβολέα 600V UL 3137
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL569 το PVC μόνωσε το ηλεκτρικό καλώδιο 1.50mm κονσερβοποιημένος αγωγός χαλκού
| Πρότυπος αριθμός:: | UL1569 |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | εσωτερικό για τη συσκευή κ.λπ. |
| Τύπος αγωγών:: | Προσαραγμένος |
600V λεπτό τεφλόν καλώδιο μολύβδου υψηλής τάσης, μονωμένο FEP καλώδιο UL1901 200℃
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
multicore μονωμένο τεφλόν καλώδιο 200C UL20604/20711 FEP για το σπιτικό
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
υψηλής θερμοκρασίας 1.5mm VDE8207 μονωμένο τεφλόν ανθεκτικό FEP καλωδίων ανθεκτικό καλώδιο πετρελαίου
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
Κονσερβοποιημένο καλώδιο 300V χαλκού αντίστασης FEP πετρελαίου μόνωση για το φωτισμό
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Προσαραγμένος επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, βιομηχανική, ηλεκτρική συσκευή, καλωδίωση, εγχώρια συσκευή |
Υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 26 PFA συσκευασία εξελίκτρων AWG UL1859
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
2-7pins υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο UL20262 FEP για τα ηλεκτρο θερμικά προϊόντα
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | FEP |

