Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant thin insulated wire ] αγώνας 448 προϊόντα.
Κίτρινο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης 22awg 150deg για την εφαρμογή φωτισμού των οδηγήσεων
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
12-18 μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης AWG εύκαμπτο για την εγχώρια συσκευή UL 3134
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL 3134 εύκαμπτο λάστιχο σιλικόνης AWG 16 μόνωσε μπλε άσπρο κίτρινο εγχώριων συσκευών καλωδίων
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
18 AWG εύκαμπτος κίτρινος εγχώριων συσκευών καλωδίων UL3134 600V 150C σιλικόνης μονωμένος λάστιχο μπλε άσπρος
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Hook-up αλόγονου καλωδίων θέρμανσης καλωδίων Awm3173 600V XLPE πυρίμαχο ελεύθερο ηλεκτρικό καλώδιο μολύβδου
| Ονομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Πρότυπο: | AWM3321 |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
14awg το φίμπεργκλας έπλεξε τον ηλεκτρικό κονσερβοποιημένο XLPE χαλκό καλωδίων UL3071 600V
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Θέρμανση UAV XLPE του γάντζου επάνω στον εύκαμπτο 610m/ρόλο καλωδίων UL3266 30AWG
| όνομα προϊόντων: | UL3266 |
|---|---|
| μόνωση: | XLPE |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Ηλεκτρικό καλώδιο απόδειξης θερμότητας VDE πιστοποιημένο με το χαλκό h05s-Κ 300/500V 180C Pltaed νικελίου
| Ονομαστική τάση: | 300/500V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο χαλκού UL1332 μονωμένο FEP
| ζώνη: | Mysun |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, ηλεκτρική συσκευή, εγχώρια συσκευή |
PFA έντυσε την επικασσιτερωμένη ηλεκτρική υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση καλωδίων χαλκού για τη μηχανή συστημάτων θερμότητας
| Όνομα προϊόντων: | Hook-up αντίστασης μόνωσης UL1710 FEP υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | επικασσιτερωμένος Χαλκός |

