Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant thin insulated wire ] αγώνας 448 προϊόντα.
Ευέλικτο και αξιόπιστο υαλοειδές μονωμένο σύρμα χαλκού με ράβδινο αγωγό μαύρο σακάκι
| Τύπος καλωδίων: | Χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος αγωγών: | AWG 18 |
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
16-32AWG εύκαμπτος μονωμένος τεφλόν κονσερβοποιημένος καλώδιο αγωγός UL1860 χαλκού
| Ονομαστική τάση: | 150V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
10KV υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο θερμαστρών, χημική αντίσταση καλωδίων UL3634 σιλικόνης καλυμμένη
| Ονομαστική τάση: | 10000V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| αγωγός: | νικέλινο καλώδιο χαλκού |
0,75 εύκαμπτου χιλ. λάστιχου σιλικόνης έντυσαν το εύκαμπτο καλώδιο για το οδηγημένο ελαφρύ vdeh05s-Κ
| Ονομαστική τάση: | 300v/500v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
UL1591 ντυμένος τεφλόν μονωμένος FEP κονσερβοποιημένος 300V χαλκός καλωδίων για τη θέρμανση
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Προσαραγμένος επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, βιομηχανική, ηλεκτρική συσκευή, καλωδίωση, εγχώρια συσκευή |
Αλεξίπυρο μονωμένο λάστιχο καλώδιο 18 σιλικόνης 250C απόδειξη γδαρσίματος AWG UL3251
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Νικέλινο καλώδιο χαλκού |
Εύκαμπτη μόνωση καλωδίων πετρελαίου ανθεκτική, θερμικό μονωμένο καλώδιο 1.0mm 180C 750V vdeh05ss-Κ
| Ονομαστική τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
καλώδιο AWG 600V 250C AWM 14, υψηλής θερμοκρασίας γάντζος επάνω στο καλώδιο UL10362
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωση: | PFA |
UL3173 μονωμένος γάντζος XLPE επάνω στο ηλεκτρικό καλώδιο αντίστασης πετρελαίου καλωδίων για τη γεννήτρια 20AWG
| Υλικό: | XLPE+ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Πρότυπα: | UL758 |
150deg μονωμένο λάστιχο καλώδιο 24awg σιλικόνης για τον προβολέα 600V UL 3137
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |

