Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
Φλόγα - κόκκινο XLPE εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο καθυστερούντω με τον επικασσιτερωμένο χαλκό 28 AWG
| Υλικό μόνωσης: | XLPE |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
Ο Μαύρος 24 AWG XLPE εύκαμπτος μονωμένος αγωγός AWM 3289 χαλκού καλωδίων κονσερβοποιημένος καλώδιο
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
εύκαμπτος Electical κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός 2.5mm2 UL3135 20AWG
| Εφαρμογές: | βιομηχανική δύναμη, εγχώρια συσκευή |
|---|---|
| Χρώματα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Πρότυπα: | UL 758 |
UL3122 πλεγμένος φίμπεργκλας μονωμένος απόδειξη μόλυβδος 300V θέρμανσης καλωδίων
| Μόνωση: | Γυαλί ινών και λάστιχο Silcicone |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
Πλεγμένο καλώδιο υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό 600V 200C UL3071 φίμπεργκλας σιλικόνης λαστιχένιο
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Πλέξιμο λάστιχου και φίμπεργκλας σιλικόνης |
Έξοχο εύκαμπτο μονωμένο σιλικόνη μπλε χρώμα UL3135 600V 200C καλωδίων και καλωδίων
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200 C |
| όνομα: | καλώδιο χαλκού σιλικόνης |
Κόκκινο ευκίνητο καλώδιο σιλικόνης/ντυμένο σιλικόνη ηλεκτρικό καλώδιο 300V 150C UL3132
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150c |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο μολύβδου μηχανών καφέ, πλεγμένο φίμπεργκλας ηλεκτρικό καλώδιο
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Πλέξιμο λάστιχου και φίμπεργκλας σιλικόνης |
Επικασσιτερωμένος γάντζος αγωγών XLPE χαλκού επάνω στο καλώδιο για την εγχώρια συσκευή 22 μετρητής AWM3321
| μοντέλο: | AWM3321 |
|---|---|
| Μόνωσης: | XLPE |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Εύρωστος 26 γάντζος AWG XLPE επάνω στο καλώδιο με την επικασσιτερωμένη όξινη αντίσταση χαλκού UL3271
| μοντέλο: | AWM3271 |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Κατασκευή αγωγών: | 7/0.1 7/0.127 7/0.16 11/0.16 17/0.16 21/0.18 26/0.254 κανένα /mm |

