Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
Εγχώριες συσκευές καλωδίων Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 16AWG UL3134 εύκαμπτες μονωμένες λάστιχο
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
εύκαμπτο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο ROHS 14awg UL3134 150C
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
το υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο 20-26 λάστιχο σιλικόνης AWG UL3140 μόνωσε το επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Επικασσιτερωμένο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης χαλκού/ηλεκτρικό καλώδιο UL3219 σπειρών θέρμανσης
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
20awg εύκαμπτο UL 3132 καλώδιο χαλκού σιλικόνης μονωμένο λάστιχο κονσερβοποιημένο καλώδιο
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Επικασσιτερωμένο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης χαλκού/ηλεκτρικό καλώδιο UL3219 σπειρών θέρμανσης
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Ηλεκτρονικό τυλιγμένο PVC καλώδιο εξοπλισμού, μονωμένη εσωτερική καλωδίωση καλωδίου τροφοδοσίας AWM1430
| Μόνωσης: | XLPVC |
|---|---|
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.052.4mm |
ο εύκαμπτος ηλεκτρικός χαλκός 2.5mm κονσερβοποίησε το λάστιχο σιλικόνης καλωδίων που μονώθηκε
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 305m οικιακό μονωμένο σιλικόνη καλώδιο UL3122
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
γάντζος 600V 305m XLPE επάνω στο καλώδιο 22 κονσερβοποιημένος AWM3321 χαλκός μετρητών
| Πρότυπο: | AWM3321 |
|---|---|
| Μόνωση: | XLPE |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |

