Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
Εξαιρετικά εύκαμπτο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο απόδειξης θερμότητας καλωδίων για την εγχώρια συσκευή UL3135
| όνομα: | Εύκαμπτο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Πρότυπο: | UL758 |
22 μονωμένο καλώδιο UL 3122 χαλκού σιλικόνης AWG φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο σιλικόνης απόδειξης θερμότητας, πολυ καλώδιο σιλικόνης σκελών AWG 18-12
| όνομα: | Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3134 |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
16-32AWG εύκαμπτος μονωμένος τεφλόν κονσερβοποιημένος καλώδιο αγωγός UL1860 χαλκού
| Ονομαστική τάση: | 150V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
16-32AWG εύκαμπτος μονωμένος κονσερβοποιημένος καλώδιο αγωγός UL1860 χαλκού
| εκτιμημένη τάση: | 150V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | PFA |
Γάντζος UL758 10AWG XLPE επάνω στην αλκαλική αντίσταση AWM3321 καλωδίων
| Ονομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30-2 AWG |
Κόκκινο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο AWG 22 με τον επικασσιτερωμένο αγωγό UL3133 χαλκού
| όνομα: | 22 μονωμένο σιλικόνη καλώδιο AWG |
|---|---|
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Άσπρο καλώδιο κουζινών χρώματος ηλεκτρικό, προσαραγμένο καλώδιο χαλκού UL3075 10 AWG
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | γυαλί ινών |
22 το AWG προσάραξε το καλώδιο χαλκού, κόκκινο καλώδιο UL3136 150°C FT-2 μολύβδου υψηλής τάσης
| όνομα: | Λαστιχένιο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| μοντέλο: | AMW3136 |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο υψηλής τάσης AWG 26 με τον προσαραγμένο αγωγό AWM3136
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |

