Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
Mysun UL3289 10AWG κατασκευής κόκκινο βιομηχανικό καλώδιο καλωδίων μηχανών μονωμένο XLPE
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
Υψηλής θερμοκρασίας 300V 18AWG XLPE UL3122 Mysun ηλεκτρικό καλώδιο καλωδίων για το ρομπότ
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
Awm3122 πολυ λειτουργικό άσπρο προσαραγμένο καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών ευνοϊκό για το περιβάλλον
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
Υψηλής θερμοκρασίας 300V 18AWG XLPE UL3122 Mysun ηλεκτρικό καλώδιο καλωδίων για το ρομπότ
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
Mysun Awm4330 σιλικόνης λαστιχένιο χάλκινο καλώδιο χρήσης μηχανών καλωδίων βιομηχανικό
| Ονομα: | εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Προβολέας, μηχανή καφέ, φούρνος μικροκυμάτων |
Awm3122 πολυ λειτουργικό άσπρο προσαραγμένο καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών ευνοϊκό για το περιβάλλον
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
UL4330 μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης για τις εγχώριες ηλεκτρικές συσκευές υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομα: | εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Προβολέας, μηχανή καφέ, φούρνος μικροκυμάτων |
UL4330 μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης για τις εγχώριες ηλεκτρικές συσκευές υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομα: | εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Προβολέας, μηχανή καφέ, φούρνος μικροκυμάτων |
μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός UL3135 σιλικόνης 600V 200C για την εγχώρια συσκευή
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200°C |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Λαστιχένιο καλώδιο UL3134 σιλικόνης VDE 26/0.254 16AWG για το φωτισμό των οδηγήσεων
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

