Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ tinned copper silicone electrical cable ] αγώνας 427 προϊόντα.
300/500V Πολυπυρήνες Σιλικόνης Χαλκού Ηλεκτρικά καλώδια 1mm 1.5mm 2.5mm 4mm 6mm 10mm
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
22 μονωμένο καλώδιο UL 3122 χαλκού σιλικόνης AWG φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Οικογένεια 2 ηλεκτρικό καλώδιο πυρήνων, βιομηχανικά ηλεκτρικά καλώδιο FEP/PFA και καλώδιο
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | FEP ή PFA |
ντυμένο καλώδιο UL758 χαλκού 300V 150c 22awg σιλικόνη
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μέγεθος: | 22awg |
UL3512 εύκαμπτος μονωμένος σιλικόνη ρόλος καλωδίων VDE XLPE 200C 600V 305m/
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
Πράσινη μόνωση καλωδίων απόδειξης θερμότητας, καλώδιο vdeh05sj-Κ μολύβδου 1.5mm εύκαμπτο
| Ονομαστική τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Μονωμένο καλώδιο ομιλητών εγχώριων συσκευών, λαστιχένιο καλώδιο UL 4330 μολύβδου δοκιμής
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Μονωμένα χαλκός καλώδια 300V 200℃ UL758 UL3122 Tinner για Linghting
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |
Υψηλής τάσης καλώδιο απομονωμένο από σιλικόνη με ονομαστική τάση 1000V και μεγάλο ρεύμα για συστήματα αποθήκευσης ενέργειας
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση: | Καουτσούκ |
| Τύπος αγωγού: | Απομεμονωμένος |
COem 30 AWG όξινη αντίσταση μόνωσης 30V 150C καλωδίων συνήθειας ηλεκτρική και σιλικόνης καλωδίων
| Εκτιμημένη τάση: | 30v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |

