Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ tinned copper silicone electrical cable ] αγώνας 427 προϊόντα.
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
Χάλκινο καλώδιο μόνωσης XLPE πυρκαγιάς, 28 γάντζος AWG Ul επάνω στην αντίσταση δακρυ'ων καλωδίων
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
Διπλό στρώμα FEP μονωμένο καλώδιο προστασίας Ul1332 καλώδιο τεφλόνου FEP ηλεκτρικό καλώδιο
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
UL το απαριθμημένο PVC μόνωσε το καλώδιο χαλκού/μονωμένο το PVC καλώδιο για το κλιματιστικό μηχάνημα UL1007
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 80℃ |
| Μόνωση: | PVC |
Πρόσθετη τάση 3050 μήκος πυρετωδής σύρμα σιλικόνης πιστοποιημένος CSA αγωγός χαλκού
| Flame Retardant: | Yes |
|---|---|
| Voltage Rating: | 600V |
| Jacket Thickness: | 0.08 |
200C το κονσερβοποιημένο φίμπεργκλας μόνωσε το ρόλο UL3241 καλωδίων 305m/χαλκού
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
26AWG μονωμένο PVC πυρίμαχο καλώδιο καλωδίων UL1015 600V 105C
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | PVC |
26AWG Pvc μονωμένο καλώδιο UL1015 600V 105C ανθεκτικό στη φωτιά καλώδιο
| Ονομασία του προϊόντος: | καλώδιο PVC |
|---|---|
| Διοικητής: | Κουρέλια χαλκού |
| Απομόνωση: | PVC |
Μονωμένο καλώδιο χαλκού νικελίου καλωδίων 150C σιλικόνης UL3219 0.78mm λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης 0.3MM UL3135 για τα νέα ενεργειακά φω'τα
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |

