Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ tinned copper silicone electrical cable ] αγώνας 427 προϊόντα.
UL3135 600V 200C Σιλικόνιο μονωμένο σύρμα 16AWG - 30AWG Ηλεκτρικό καλώδιο
| Τύπος αγωγού: | Αγκυροβόλητοι |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
7 μονωμένη υψηλή τάση UL4389 καλωδίων ελέγχου καλωδίων πυρήνων 200C FEP τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
UL3122 Silicone Insulated Wire 300V 200C High Temperature 18 AWG for Home Appliance and Industrial Use
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Ονομαστική τάση: | 300 V |
Ανθεκτικό εύκαμπτο καλώδιο χαλκού AWG 18-26/ηλεκτρικό καλώδιο UL3172 απόδειξης θερμότητας
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Φίμπεργκλας |
ηλεκτρικό καλώδιο 2.66mm μόνωσης φίμπεργκλας 200C UL3122 Dia για τη θέρμανση του μολύβδου
| Μόνωση: | Γυαλί ινών και λάστιχο Silcicone |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
UL3075 600V ονομαστική τάση 200C ονομαστική θερμοκρασία 10AWG Διαμέτρου Υψηλής Ευελιξίας Σιλικόνιο
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 AWG |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ |
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |
UL3069 Πιστοποιημένο 150C Αντίσταση στη θερμότητα 600V Σημαντική τάση Σύρμα πλεξίματος από σιλικόνη υαλοπλαστικής σε 305m/roll
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Επιλογές διαμέτρου: | 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG |
| Μόνωση: | Καουτσούκ |
Άσπρο καλώδιο κουζινών χρώματος ηλεκτρικό, προσαραγμένο καλώδιο χαλκού UL3075 10 AWG
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | γυαλί ινών |
μονωμένο καλώδιο χαλκού 10KV UL3304 φίμπεργκλας για τη θέρμανση της υψηλής τάσης προϊόντων
| Τάση: | 10000V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Φίμπεργκλας |

