Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ tinned copper silicone electrical cable ] αγώνας 427 προϊόντα.
Λαστιχένιο καλώδιο σιλικόνης καλωδίων 300V 200C 10KV UL3122 εύκαμπτο ηλεκτρικό
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης αντίστασης θερμότητας για το ψυγείο 12 AWG 600V
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
100m/ Λαστιχένιο καλώδιο 6KV σιλικόνης υψηλής τάσης καλωδίων σιλικόνης ρόλων UL3239
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Σιλικόνη |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
VDE 300V 0.35mm λαστιχένιο ιατρικό καλώδιο UL758 σιλικόνης
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Λαστιχένιο 0.5-4.0sqmm CSA εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο UL3512 σιλικόνης
| Μέγεθος: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
1.25mm πλεγμένο καλώδιο UL3135 φίμπεργκλας σιλικόνης λαστιχένιο που προσαράσσουν
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης AWG 18 υψηλής θερμοκρασίας για την ηλεκτρική συσκευή UL 3367
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
200.C UL Listed Silicone Sheathed Wire 0.08 Jacket In Black White Red Blue Brown Green Το μανδύα είναι από σιλικόνιο και περιβάλλεται από καλώδιο.
| Material: | Silicone |
|---|---|
| UL Listed: | Yes |
| Color: | Black, White, Red, Brown, Green, Blue |
Διπλό μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο 22 AWG καλωδίων χαλκού μονωμένο FEP
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Προσαραγμένος επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, βιομηχανική, ηλεκτρική συσκευή, καλωδίωση, εγχώρια συσκευή |
14 εύκαμπτο ντυμένο σιλικόνη καλώδιο αντίστασης θερμότητας μηχανών καλωδίων UL3135 AWG
| Υλικό: | ΛΑΣΤΙΧΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟ ΧΑΛΚΟ |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Πρότυπα: | UL758 |

