Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
26AWG Pvc μονωμένο καλώδιο UL1015 600V 105C ανθεκτικό στη φωτιά καλώδιο
| Ονομασία του προϊόντος: | καλώδιο PVC |
|---|---|
| Διοικητής: | Κουρέλια χαλκού |
| Απομόνωση: | PVC |
16 μονωμένος γάντζος καλωδίων χαλκού AWG 600V 105C UL1015 PVC επάνω στο καλώδιο
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 105℃ |
| Μόνωση: | PVC |
γάντζος 150C XLPE επάνω στο μονωμένο XLPE καλώδιο UL3321 VW-1 18AWG καλωδίων για τη βιομηχανική δύναμη
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Καλώδια διαφανή εσωτερικά 5.05mm 20AWG AWM1431 Xlpvc Insualtion
| Μόνωση: | XLPVC |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.905.05mm |
UAV μονωμένη σιλικόνη λαστιχένιο UL3068 καλωδίων 30AWG χαλκού θερμαστρών φίμπεργκλας
| όνομα προϊόντων: | UL3068 |
|---|---|
| μόνωση: | σιλικόνης φίμπεργκλας που πλέκεται λαστιχένιο |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Το καλώδιο UL758 χαλκού μόνωσης 12AWG XLPE για τις βιομηχανικές μηχανές
| Ονομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Πρότυπο: | AWM3321 |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
250C υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο, 24 προσαραγμένο AWG καλώδιο UL3252
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 250C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Copper 24AWG PFA Flexible Insulated Cable E239689 150V 200C UL1860 For Home
| Όνομα προϊόντων: | UL1860 hook-up αντίστασης λ μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
UL3948 Uav εγχώριων συσκευών καλωδίων 600v 200C 18AWG FT2 σιλικόνης λαστιχένιος φωτισμός
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
Ο ελεύθερος XLPE γάντζος αλόγονου επάνω στο καλώδιο οδήγησε ελαφρύ εγκεκριμένο UL πολυ καλωδίων UL3265 που χρωματίστηκε
| Τάση: | 150V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 125℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |

