Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
20-26 AWG ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας πετρελαίου ανθεκτικό για το προϊόν UL4297 θερμότητας
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
ηλεκτρικό καλώδιο 2.66mm μόνωσης φίμπεργκλας 200C UL3122 Dia για τη θέρμανση του μολύβδου
| Μόνωση: | Γυαλί ινών και λάστιχο Silcicone |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
Νικέλινος χαλκός PTFE καλωδίων UL1330 30AWG 200C ντυμένος FEP
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο καλώδιο καλώδιο μόνωσης UL1330 30AWG FEP |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο AWG 22, ανθεκτικό στη θερμότητα καλώδιο για το φούρνο 450C 600V UL5335
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 450℃ |
| Μόνωση: | Γυαλί |
15KV υψηλή τάση 16 τεφλόν καλώδιο AWG, όξινη αντίσταση καλωδίων UL3239 μονωμένη τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 15KV |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
Κονσερβοποιημένος AWM1015 χαλκός καλωδίων UL758 OD 10.66mm τυλιγμένος PVC
| Μόνωση: | PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.9010.66mm |
Εσωτερικός κονσερβοποιημένος UL1015 αγωγός χάλκινων καλωδίων καλωδίωσης τυλιγμένος PVC
| Μόνωση: | PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.9010.66mm |
Ανθεκτική απόδειξη 26 θερμότητας τεφλόν καλώδιο AWG, ντυμένο τεφλόν ηλεκτρικό καλώδιο
| Τύπος Condutor: | "Χαμένη" |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος, μαύρος, κόκκινος, καφετής, κίτρινος, μπλε, γαρίφαλο |
| Ονομαστική τάση: | 600v |
Μαύρα καλώδια UL10486 PFA 300V 250C AWM10486 VW-1 Θερμαντήρας PFA Μόνωση καλωδίου
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδια PFA |
|---|---|
| Αγωγός: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
| Μόνωση: | Καλώδιο μόνωσης καλωδίων PFA rubbe |
Ηλεκτρικός κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός 8 AWG 600V/200C προμηθειών FEP καλωδίων για το νέο ενεργειακό UAV ρομπότ
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλκός |
| Μόνωση: | fep καλώδιο μόνωσης |

