Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
AWM3136 20 καλώδιο σιλικόνης AWG, κόκκινο καλώδιο χαλκού σιλικόνης υψηλής τάσης
| Όνομα: | 20 καλώδιο σιλικόνης AWG |
|---|---|
| πρότυπο: | AMW3136 |
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
Μονωμένο καλώδιο χαλκού απόδειξης θερμότητας φίμπεργκλας για τη βιομηχανική μηχανή UL3550
| Τάση: | 10000V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Φίμπεργκλας |
Υψηλής τάσης υαλοπλαστική μονωμένο σύρμα χαλκού για το σπίτι Hold UL3254 πρότυπο
| voltage: | 10000V |
|---|---|
| temperature: | 250C |
| insulation: | fiberglass |
Εσωτερικός μονωμένος άσπρος επικασσιτερωμένος χαλκός AWM1007 καλωδίων αντίστασης για την εγχώρια κουζίνα
| Το στοιχείο: | Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού |
|---|---|
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 0.24-1.50 χιλ. |
Αυτοκινήτων χαλκού μονωμένο FEP καλώδιο καλωδίων CSA αγωγών ντυμένο FEP
| ζώνη: | Mysun |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, ηλεκτρική συσκευή, εγχώρια συσκευή |
Μονωμένο FEP καλώδιο καλωδίων 30awg UL1332 200V CSA χαλκού αυτοκινήτων FEP Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας
| ζώνη: | Mysun |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, ηλεκτρική συσκευή, εγχώρια συσκευή |
UL το απαριθμημένο PVC μόνωσε το καλώδιο χαλκού/μονωμένο το PVC καλώδιο για το κλιματιστικό μηχάνημα UL1007
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 80℃ |
| Μόνωση: | PVC |
Ηλεκτρονικό τυλιγμένο PVC καλώδιο εξοπλισμού, μονωμένη εσωτερική καλωδίωση καλωδίου τροφοδοσίας AWM1430
| Μόνωσης: | XLPVC |
|---|---|
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.052.4mm |
Μονωμένο καλώδιο χαλκού UL758 300V 3.70mm PTFE υψηλής θερμοκρασίας
| στοιχείο: | Μονωμένο PTFE καλώδιο |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | Νικέλινο/επαργυρωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 0.903.70mm |
26AWG μονωμένο PVC πυρίμαχο καλώδιο καλωδίων UL1015 600V 105C
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | PVC |

