Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
κονσερβοποιημένος FT-2 χαλκός καλωδίων 5.97mm UL3075 μονωμένος φίμπεργκλας
| Όνομα: | Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
Μονωμένα φίμπεργκλας καλώδια χαλκού για τη χρήση 22AWG θερμαστρών
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
UL απαριθμημένο πετρέλαιο καλωδίων 18/16/14/13AWG χαλκού UL3071 μονωμένο φίμπεργκλας ανθεκτικό
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 18-13AWG |
Πυρίμαχο μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο καλωδίων χαλκού για την κουζίνα UL3068 ρυζιού
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30-16AWG |
Κόκκινο ντυμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης UL3223, εύκαμπτη καιρική αντίσταση καλωδίων κουζινών ρυζιού
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
10KV υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο θερμαστρών, χημική αντίσταση καλωδίων UL3634 σιλικόνης καλυμμένη
| Ονομαστική τάση: | 10000V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| αγωγός: | νικέλινο καλώδιο χαλκού |
0,75 εύκαμπτου χιλ. λάστιχου σιλικόνης έντυσαν το εύκαμπτο καλώδιο για το οδηγημένο ελαφρύ vdeh05s-Κ
| Ονομαστική τάση: | 300v/500v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Μονωμένος τεφλόν ptfe ντυμένος νικέλινος και ασημένιος καλυμμένος χαλκός καλωδίων UL1570
| Μόνωσης: | ptfe |
|---|---|
| αγωγός: | νικέλινος ή ασημένιος που καλύπτεται |
| Μέγεθος: | 30AWG-10AWG |
VW-1 φλόγα - μονωμένος 28awg τεφλόν γάντζος καθυστερούντω UL1591 επάνω στο καλώδιο
| Μόνωσης: | FEP |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30AWG-16AWG |
Εκτιμημένο πυρκαγιά μονωμένο σιλικόνη καλώδιο 26AWG-12AWG 0.3mm2.5mm μολύβδου δοκιμής για την επιλογή
| όνομα: | καλώδιο καλωδίων σιλικόνης |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG-12AWG, 0.32.5mm |

