Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
UL3133 έγκριση 16 καλώδιο σιλικόνης AWG, μονωμένο καλώδιο αντίστασης ελαφρύ
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης AWG 16 |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30AWG-16AWG |
Φλόγα - μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καθυστερούντω, ηλεκτρικό καλώδιο UL3222 θερμαστρών
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Πλεγμένο μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο UL3122 20awg 18awg 16awg UL χαλκού πιστοποιημένο
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
18 AWG Φύλακα γυαλιού Απομονωμένο καλώδιο νηματωμένο αγωγό Χαλκό σύρμα
| Χρώμα σακακιών: | Μαύρο |
|---|---|
| Μόνωση αγωγών: | Φίμπεργκλας |
| Υλικό αγωγού: | Χάλυβα |
250°C υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο υψηλής τάσης, πλεγμένο καλώδιο UL3254 φίμπεργκλας
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | νικέλινος ή ασημένιος καλυμμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30-12AWG |
COem 30 AWG όξινη αντίσταση μόνωσης 30V 150C καλωδίων συνήθειας ηλεκτρική και σιλικόνης καλωδίων
| Εκτιμημένη τάση: | 30v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
2 καρφίτσες 16 υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο μετρητών, καλυμμένο καλώδιο 300V 200℃ σιλικόνης
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Ηλεκτρικός FEP ύψους κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός UL1330 1AWG θερμοκρασίας για το φωτισμό
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό: | χαλκός |
| Μόνωση: | fep καλώδιο μόνωσης |
Καλώδιο 26AWG FEP UL758 VDE-REG 8207 600V/200C Industrial Power FEP καλώδιο
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδια FEP |
|---|---|
| Αγωγός: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
| Μόνωση: | Καλώδιο μόνωσης καλωδίων FEP rubbe |
Μονωμένο καλώδιο UL3266 300V 125C xlpe πυρίμαχο με το πιστοποιητικό UL
| Μόνωσης: | XLPE |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 32-10AWG |

