Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
3135 προσαραγμένο μονωμένο λάστιχο καλώδιο 14AWG σιλικόνης για τα φω'τα
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
UL1180 Σύρμα PTFE 200C Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες 12-32 AWG
| Βαθμολογία θερμοκρασίας: | 200 ° C |
|---|---|
| Σχήμα καλωδίου: | Γύρω |
| Μεγέθη AWG: | 12, 20, 22, 8, 24, 14, 16, 18, 26 |
Μονωμένο καλώδιο UL1331 300V 150C καλωδίων καλωδίων μολύβδου εγχώριων συσκευών τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150c |
| Μόνωσης: | Τεφλόν FEP |
300V μονωμένο μίκα καλώδιο/24-4 ηλεκτρικά Temp εργασίας καλωδίων UL5128 450C AWG
| Μόνωσης: | Μίκα |
|---|---|
| αγωγός: | νικέλινος χαλκός ή καθαρό νικέλιο |
| Μέγεθος: | 24-4AWG |
Υψηλό εκτιμημένο μονωμένο μίκα καλώδιο θερμοκρασίας για τα πρότυπα θερμαστρών UL758 UL1581
| Μόνωσης: | Μίκα |
|---|---|
| αγωγός: | νικέλινος χαλκός ή καθαρό νικέλιο |
| Jaket: | Πλέξιμο φίμπεργκλας |
Mysun UL3289 10AWG κατασκευής κόκκινο βιομηχανικό καλώδιο καλωδίων μηχανών μονωμένο XLPE
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
μονωμένη φλόγα καλωδίων 600V 450C μίκα - όξινη αντίσταση καλωδίων UL5107 καθυστερούντω
| Μόνωσης: | Μίκα |
|---|---|
| αγωγός: | νικέλινος χαλκός ή καθαρό νικέλιο |
| Μέγεθος: | 26-4awg |
Mysun UL3289 10AWG κατασκευής κόκκινο βιομηχανικό καλώδιο καλωδίων μηχανών μονωμένο XLPE
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
|---|---|
| εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
Vdeh05ss-φ Multicore μονωμένο σιλικόνη καλώδιο χαλκού για τη γεννήτρια 4*1.5mm μηχανών
| Εκτιμημένη τάση: | 450V/ 750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Καλώδια 200C Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 600v FEP 1*4.0mm FT2 μαύρος φωτισμός εγχώριων συσκευών θέρμανσης
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδια FEP |
|---|---|
| Αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | Καλώδιο μόνωσης καλωδίων FEP rubbe |

