Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
AWG 28 υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός αγωγός καλωδίων χαλκού μονωμένος FEP για τη βιομηχανία
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200 βαθμός |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Υφαμένο 150C μονωμένο σιλικόνη ηλεκτρικό καλώδιο υψηλής τάσης καλωδίων vdeh05sj-Κ
| Εκτιμημένη τάση: | 450V/ 750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Υψηλής θερμοκρασίας ντυμένος επικασσιτερωμένος χαλκός καλωδίων UL1592 FEP μονωμένος σιλικόνη
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200 βαθμός |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
UL4330 λαστιχένιο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο 18AWG πυρήνων καλωδίων πολυ
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Μονωμένο φίμπεργκλας καλωδίων VDE σιλικόνη που πλέκει το υψηλό εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
UL 3134 εύκαμπτο λάστιχο σιλικόνης AWG 16 μόνωσε μπλε άσπρο κίτρινο εγχώριων συσκευών καλωδίων
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
18 AWG εύκαμπτος κίτρινος εγχώριων συσκευών καλωδίων UL3134 600V 150C σιλικόνης μονωμένος λάστιχο μπλε άσπρος
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
AWM 3071 κονσερβοποιημένο χαλκού καλώδιο μολύβδου κουζινών ρυζιού καλωδίων σιλικόνης μονωμένο λάστιχο
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Εύκαμπτος νικέλινος χαλκός καλωδίων σιλικόνης μονωμένος λάστιχο για UAV
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
450V VDE σιλικόνης μονωμένα λάστιχο καλώδια καλωδίων σκελών καλωδίων ηλεκτρικά
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |

