Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
πράσινος & κίτρινος γάντζος φω'των XLPE επάνω στον ανεφοδιασμό εργοστασίων καλωδίων UL3289 14AWG Κίνα
| όνομα: | XLPE καλώδιο |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3289 |
| Μόνωσης: | XLPE |
AWM3321 10AWG ο γάντζος φω'των XLPE επάνω στον ανεφοδιασμό εργοστασίων της Κίνας καλωδίων
| όνομα: | XLPE καλώδιο |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30-2 AWG |
22AWG κίτρινος γάντζος προβολέων XLPE επάνω στον ανεφοδιασμό εργοστασίων καλωδίων AWM3289 Κίνα
| όνομα: | XLPE καλώδιο |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3289 |
| Μόνωσης: | XLPE |
UL3289 εγκεκριμένο τυλιγμένο PVC καλώδιο τροφοδοσίας μόνωσης καλωδίων XLPE
| Όνομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Μόνωση: | XLPE |
| Κατασκευή αγωγών: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο 250 βαθμού PFA υψηλής θερμοκρασίας για το σπίτι διακοσμητικό
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
UL4389 πολυ πυρήνων FEP καλώδιο χαλκού μόνωσης γυμνό με το λαστιχένιο σακάκι σιλικόνης
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200 βαθμός |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Κίτρινος & πράσινος γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο 16 AWG για την ελεύθερη αντι ένδυση αλόγονου προβολέων
| μοντέλο: | AWM3321 |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30-2 AWG |
Πολυεστέρα πλεξουδών σιλικόνης μονωμένο σιλικόνη καλώδιο ασπίδων Pleach γυαλιού ινών πυρήνων καλωδίων πολυ
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο FEP λουρί 200 βαθμός 30 AWG καλωδίων
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200c |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
AWG 18 ηλεκτρικό καλώδιο υψηλής τάσης καλωδίων σιλικόνης μονωμένο λάστιχο
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200c |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |

