Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
Επικασσιτερωμένη χαλκού σιλικόνης μονωμένη λάστιχο θέρμανση φούρνων καλωδίων υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρική που προσαράσσουν
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
UAV 150C 16AWG εύκαμπτο λαστιχένιο καλώδιο UL3134 600V σιλικόνης
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Λαστιχένιο Awm3122 26AWG κόκκινο καλώδιο προβολέων XLPE σιλικόνης
| Πρότυπο: | UL3122 |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Νικέλινος χαλκός |
μονωμένο XLPE καλώδιο τροφοδοσίας 600-750V, 26 πρότυπα καλωδίων Ul758 προσωρινών σύνδεση σταθμών AWG
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
Πρόσθετο εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο UL 3075 λαστιχένιο καλώδιο σιλικόνης γυαλιού ινών για τον εγχώριο φωτισμό
| Υλικό: | λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| μόνωση: | γυαλί ινών |
| conductor: | tinned-cooper |
Το αυτοκινητικό τεφλόν καλωδίων μολύβδου μόνωσε το καλώδιο παίρνει την προσοχή για safty σας
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Τεφλόν FEP |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης 0.3MM UL3135 για τα νέα ενεργειακά φω'τα
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Πλεγμένο καλώδιο υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό 600V 200C UL3071 φίμπεργκλας σιλικόνης λαστιχένιο
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Πλέξιμο λάστιχου και φίμπεργκλας σιλικόνης |
UL πιστοποιημένο μονωμένο πετρέλαιο ανθεκτικό UL10362 600V 250C καλωδίων και καλωδίων
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250C |
| Μόνωσης: | PFA |
Το ανάβοντας τεφλόν καλωδίων μολύβδου μόνωσε τα καλώδια παίρνει την προσοχή για safty σας
| Τάση: | 300/300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 180C |
| Μόνωσης: | Τεφλόν FEP |

