Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
UL3140 uav εγχώριων συσκευών καλωδίων 300v 150C 26AWG FT2 σιλικόνης λαστιχένιος μαύρος φωτισμός
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
UL3069 σιλικόνης λαστιχένιος φωτισμός εγχώριων συσκευών καλωδίων 600v 150C 26AWG FT2 μαύρος
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
UL3240 Uav εγχώριων συσκευών καλωδίων 600v 200C 20AWG σιλικόνης λαστιχένιος μαύρος φωτισμός
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
FT2 κίτρινα/πράσινα καλώδια από καουτσούκ σιλικόνης 300V/250C για ρομπότ οικιακή συσκευή φως UL3254
| Ονομασία προϊόντος: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
UL3138 Σύρματα από καουτσούκ σιλικόνης 600V 150C 16AWG Μαύρο Οικιακό Εργαλείο UAV φωτισμός
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδια από καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | κονσερβοποιημένος χαλκός |
| Μόνωση: | Καλώδιο μόνωσης από σιλικόνη |
UL3136 Καλώδια από καουτσούκ σιλικόνης 300V 150C 0-26AWG Σύρμα υψηλής θερμοκρασίας Μαύρο Οικιακό Εργαλείο UAV φωτισμός
| Ονομασία του προϊόντος: | Καλώδια από καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Διοικητής: | Κουρέλια χαλκού |
| Απομόνωση: | Καλώδιο μόνωσης από σιλικόνη |
Πολυ χρωματισμένο καλώδιο ομιλητών σιλικόνης/υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο 22 AWG
| όνομα: | υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
| εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
Πολυ πυρήνων 4*18 AWG αντίσταση UL4271 υψηλής τάσης καλωδίων συνήθειας ηλεκτρική
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
8awg κονσερβοποιημένο λάστιχο σιλικόνης καλωδίων UL758 χαλκού εύκαμπτο AWM
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικά εύκαμπτα AWM καλωδίων πρότυπα καλωδίων UL 758 μόνωσης
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |

