Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
UL3239 κονσερβοποιημένο τεφλόν καλυμμένο καλώδιο χαλκού, υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο συσκευών αλεξίπυρο
| όνομα: | Τεφλόν ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3239 |
| Μόνωσης: | FEP |
Πράσινος γάντζος εγχώριων συσκευών XLPE AWM3321 26AWG επάνω στο καλώδιο
| Μόνωσης: | XLPE |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30-2 AWG |
μαύρος γάντζος εγχώριων συσκευών XLPE επάνω στον ανεφοδιασμό εργοστασίων καλωδίων AWM3321 24AWG
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Κατασκευή αγωγών: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 17/0.16 21/0.18 16/0.254 41/0.254 105/0.254 |
| Διάμετρος: | 1.86-10.66 χιλ. |
VDE8298 PFA μόνωσε τα νικέλινα καλώδια 1.25mm καλωδίων χαλκού για UAV
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο PFA |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 450/750V |
| Αγωγός: | Χαλκός νικελίου |
Το λάστιχο που ντύθηκε μόνωσε το ηλεκτρικό καλώδιο, προσαραγμένο AWG καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών 20 ανθεκτικό στη θερμότητα
| όνομα: | Ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| μοντέλο: | AWm3137 |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Απόδειξη 18 θερμότητας ηλεκτρικός γάντζος AWG επάνω στο καλώδιο, ελεύθερο καλώδιο UL3266 αλόγονου ROHS
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 125℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
UL3122 εύκαμπτο ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης για το ηλεκτρικό καλώδιο με το κόκκινο μαύρο άσπρο χρώμα
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
10AWG FT2 Μαύρα σύρματα από καουτσούκ σιλικόνης Επικασσιτερωμένος αγωγός χαλκού UL3530 για οικιακή συσκευή
| Ονομασία προϊόντος: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
Σιλικόνης εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο χαλκού καλωδίων 28AWG καθαρό επικασσιτερωμένο
| Τύπος αγωγών: | Εύκαμπτος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
Μόνωση αγωγών PTFE χαλκού UL1570 250C για την ηλεκτρική συσκευή
| Εκτιμημένη τάση: | 600V 250C |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250 βαθμός |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |

