Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
Ηλεκτρικό εύκαμπτο μονωμένο κονσερβοποιημένο καλώδιο καλώδιο 20AWG απόδειξης θερμότητας χαλκού FEP
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Χαλκός |
| Μόνωση: | fep καλώδιο μόνωσης |
AWM1007 610m κονσερβοποιημένο καλώδιο UL758 PVC χαλκού για την εγχώρια κουζίνα
| Στοιχείο: | μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 0.24-1.50 χιλ. |
Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο χαλκού UL1332 μονωμένο FEP
| ζώνη: | Mysun |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, ηλεκτρική συσκευή, εγχώρια συσκευή |
UL το απαριθμημένο PVC μόνωσε το καλώδιο χαλκού/μονωμένο το PVC καλώδιο για το κλιματιστικό μηχάνημα UL1007
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 80℃ |
| Μόνωση: | PVC |
Επικασσιτερωμένο καλώδιο τροφοδοσίας PVC καλωδίων χαλκού, συσκευασία μονωμένο καλώδιο
| στοιχείο: | μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.90-10.66 χιλ. |
Νικελίου επένδυσης χαλκού καλωδίων PVC φτηνό ηλεκτρικό καλώδιο εργοστασίων Mysun τύπων αγωγών μόνωσης υλικό και προσαραγμένο
| Μόνωση: | XLPVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.905.05mm |
Πλεγμένο καλώδιο λαμπτήρων εγχώριων συσκευών φίμπεργκλας, πλεγμένο μονωμένο καλώδιο AWM3712
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Νικελίου επένδυσης χαλκού καλωδίων PVC φτηνό ηλεκτρικό καλώδιο εργοστασίων Mysun τύπων αγωγών μόνωσης υλικό και προσαραγμένο
| Μόνωση: | XLPVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.905.05mm |
Ευέλικτο καλώδιο απομονωμένο από καουτσούκ σιλικόνης 13 AWG υψηλής θερμοκρασίας 200°C για οικιακή συσκευή / θερμοσίφωνα
| Χρώμα: | κόκκινο |
|---|---|
| Αντίσταση στην τριβή: | Υψηλή |
| Αντίσταση του όζοντος: | Ωραίο. |
AWM 3321 υψηλά καλώδια 600V αντίστασης XLPE για το μαύρο χρώμα προβολέων
| Μόνωση: | XLPE |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.8610.66mm |

