Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
Πλεγμένος φίμπεργκλας μονωμένος σιλικόνη αγωγός χαλκού καλωδίων UL3122 κονσερβοποιημένος 0.3-1.25sqmm
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
Πράσινος & κίτρινος γάντζος φω'των XLPE Mysun επάνω στον ανεφοδιασμό εργοστασίων καλωδίων UL3289 14AWG Κίνα
| Όνομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Μόνωση: | XLPE |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
εκτιμημένος 150C θερμοκρασίας μονωμένος XLPE αγωγός χαλκού καλωδίων κονσερβοποιημένος UL3321
| Μόνωσης: | XLPE |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30-2AWG |
16-32AWG εύκαμπτος μονωμένος τεφλόν κονσερβοποιημένος καλώδιο αγωγός UL1860 χαλκού
| Ονομαστική τάση: | 150V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
600V λεπτό τεφλόν καλώδιο μολύβδου υψηλής τάσης, μονωμένο FEP καλώδιο UL1901 200℃
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
15KV υψηλή τάση 16 καλώδιο AWG, μονωμένη UL3239 όξινη αντίσταση καλωδίων
| εκτιμημένη τάση: | 15KV |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | FEP |
UL758 Καλώδιο σιλικόνης με αντοχή σε θερμοκρασία 200°C και καλωδιακό χαλκό για οικιακές συσκευές
| Υλικό αγωγού: | Επικασσιτερωμένο σύρμα χαλκού |
|---|---|
| Διάμετρος: | 12 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 14 AWG, 24 AWG, 8 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 6 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 26 AWG |
| Μονωτικό υλικό: | Σιλικόνη |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο UL1332 πιστοποιητικών 18awg UL
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Τεφλόν FEP |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο μίκα καλώδιο 16awg 450C/νικέλινο καλώδιο UL5128 χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 450℃ |
| Μόνωση: | Γυαλί |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο καλωδίων 200C 8awg UL1199 PTFE
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | ptfe |

