Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
26awg υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού καλωδίων ul3122 νικέλινο για τον αισθητήρα
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | Φίμπεργκλας |
Αλεξίπυρος γάντζος XLPE επάνω στο ευνοϊκό για το περιβάλλον καλώδιο 20AWG πράσινο AWM3321 καλωδίων
| όνομα: | XLPE καλώδιο |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3321 |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Το λάστιχο σιλικόνης μόνωσε το ηλεκτρικό καλώδιο AWG 12, καλώδιο UL3142 μολύβδου μπαταριών
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 18-12AWG |
200C εκτιμημένα Temp 18 καλώδιο AWG 300v για τον κατασκευαστή καφέ/φούρνος UL3241 που απαριθμείται
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26-14AWG |
0.5-2.5sqmm ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας/μονωμένο διπλάσιο καλώδιο 450V h05ss-Κ
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 0.5-2.5sqmm |
Κόκκινο ντυμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης UL3223, εύκαμπτη καιρική αντίσταση καλωδίων κουζινών ρυζιού
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Επικασσιτερωμένες VDE UL3223 εγχώριες συσκευές καλωδίων σιλικόνης ντυμένες λάστιχο
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένα φίμπεργκλας καλώδια χαλκού για τη χρήση 22AWG θερμαστρών
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
UL1330 FEP μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας αγωγός 200C χαλκού συσκευών κονσερβοποιημένος καλώδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο καλώδιο καλώδιο μόνωσης UL1330 30AWG FEP |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Νικέλινος αγωγός 200C χαλκού UL1330 εύκαμπτος ηλεκτρικός κονσερβοποιημένος καλώδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο καλώδιο καλώδιο μόνωσης UL1330 30AWG FEP |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |

