Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
200C υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικός κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός 22AWG 3mm PTFE
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Προσαραγμένος επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, βιομηχανική, ηλεκτρική συσκευή, καλωδίωση, εγχώρια συσκευή |
Αλεξίπυρο μονωμένο λάστιχο καλώδιο 18 σιλικόνης 250C απόδειξη γδαρσίματος AWG UL3251
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Νικέλινο καλώδιο χαλκού |
7 μονωμένη υψηλή τάση UL4389 καλωδίων ελέγχου καλωδίων πυρήνων 200C FEP τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
UL3512 εύκαμπτο καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών χαλκού, 0.5-4.0 τετράγωνο καλώδιο μολύβδου χιλ. ηλεκτρικό
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 0.5-4.0sqmm |
Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 7.60mm 16 μονωμένο XLPE ηλεκτρικό καλώδιο αγωγών χαλκού AWG 600V καφετί
| Στοιχείο: | Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο |
|---|---|
| εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
Επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό καλώδιο 105C UL10064 χαλκού 20AWG FEP
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
180C εύκαμπτο καλώδιο 0.75mm VDE 0282-3 σιλικόνης για το ρομπότ
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο PFA νικέλινο χάλκινο καλώδιο 1AWG καλωδίων για τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο PFA |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 450/750V |
| Αγωγός: | Χαλκός νικελίου |
Ηλεκτρονικός μονωμένος FEP κονσερβοποιημένος καλώδιο αγωγός UL1592 χαλκού για το φωτισμό
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Προσαραγμένος επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, βιομηχανική, ηλεκτρική συσκευή, καλωδίωση, εγχώρια συσκευή |
Ηλεκτρικός κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός υψηλής τάσης UL1333 ντυμένος FEP για τη θερμάστρα
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Προσαραγμένος επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, βιομηχανική, ηλεκτρική συσκευή, καλωδίωση, εγχώρια συσκευή |

