Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
Μονωμένο καλώδιο ομιλητών εγχώριων συσκευών, λαστιχένιο καλώδιο UL 4330 μολύβδου δοκιμής
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
2-7pins υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο UL20262 FEP για τα ηλεκτρο θερμικά προϊόντα
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
multicore μονωμένο τεφλόν καλώδιο 200C UL20369/20710 FEP για τη βιομηχανική μηχανή
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
26 υψηλής θερμοκρασίας μονωμένος XLPE γάντζος καλωδίων 600v AWG επάνω στο καλώδιο 150C UL3289
| Τάση: | 600V-750V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 150℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
18AWG ηλεκτρικά μονωμένα σιλικόνη πρότυπα καλωδίων UL3367 για τις θερμάστρες 305 ανά ρόλο
| Το στοιχείο: | Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| OD: | 1.38-2.07 χιλ. |
VDE 8207 νικέλινος αγωγός χαλκού καλωδίων μόνωσης FEP για τον προβολέα
| Στοιχείο: | Μονωμένο τεφλόν καλώδιο |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | Νικέλινο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.362.76mm |
Κονσερβοποιημένο καλώδιο χαλκού σιλικόνης προμηθευτών ul3123 600v 150c της Κίνας λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 16awg-30awg |
5 ηλεκτρικό καλώδιο θέρμανσης σακακιών μόνωσης Telfon καλωδίων συνήθειας καρφιτσών 200C
| εκτιμημένη τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | FEP ή PFA |
16-30 AWG υψηλής θερμοκρασίας πιστοποιημένο αντι πετρέλαιο καλωδίων UL3068 UL φίμπεργκλας πλεγμένο
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωση: | Γυαλί ινών |
Καλώδια 32AWG UL758 αγωγών χαλκού μόνωσης PEFE TFE FEP
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |

