Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
το καλώδιο μολύβδου σιλικόνης 150C UL3136 κονσερβοποίησε το ρόλο χαλκού 305m/για το φωτισμό
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
200C 30KV μαλακό προσαρμοσμένο UL3239 χρώμα καλωδίων σιλικόνης λαστιχένιο μονωμένο
| Εκτιμημένη τάση: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καλωδίων UL3240 600 βολτ για τη μικρή εγχώρια συσκευή
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 28-10AWG |
250C 0.5mm τεφλόν μονωμένο καλώδιο θέρμανσης πιστοποιητικών ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑΣ καλωδίων ROHS VDE8298
| Ονομαστική τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
Γάντζος AWM3321 XLPE επάνω στο καλώδιο ο κίτρινος προβολέας ανεφοδιασμού επιχείρησης
| Όνομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Πρότυπο: | AWM3321 |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
200C 30KV μαλακό προσαρμοσμένο UL3239 χρώμα καλωδίων σιλικόνης λαστιχένιο μονωμένο
| εκτιμημένη τάση: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
καλώδιο AWG 600V 250C AWM 14, υψηλής θερμοκρασίας γάντζος επάνω στο καλώδιο UL10362
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωση: | PFA |
Κίτρινο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης 22awg 150deg για την εφαρμογή φωτισμού των οδηγήσεων
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 22WAG UL1858 PFA 150 βαθμός
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
2-7pins 250C UL20225 PFA μονωμένο τεφλόν καλώδιο βαρελοποιών καλωδίων νικέλινο
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | PFA |

