Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |
UAV μονωμένο καλώδιο 8AWG 600V UL3195 χαλκού ρομπότ XLPE για το σπίτι
| όνομα προϊόντων: | UL195 |
|---|---|
| μόνωση: | λάστιχο σιλικόνης |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης αντίστασης θερμότητας για το ψυγείο 12 AWG 600V
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης αντίστασης θερμότητας για το ψυγείο 12 AWG 600V
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
UL3141 μονωμένο καλώδιο μολύβδου εγχώριων συσκευών καλωδίων σιλικόνης λάστιχο
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26-20AWG |
Υψηλό εκτιμημένο Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας χάλκινων καλωδίων καλωδίων 18AWG XLPE αντίστασης XLPE Temrature
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
UL3122 λαστιχένια μόνωση 305m/Roll σιλικόνης πλεγμένων καλωδίων φίμπεργκλας
| πρότυπο: | UL3122 |
|---|---|
| Μόνωση: | λάστιχο σιλικόνης |
| Σακάκι: | Φίμπεργκλας |
Επικασσιτερωμένο καλώδιο 2mm συσκευών θερμοκρασίας λαστιχένια 600V καλώδια και καλώδια σιλικόνης
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |

